HAKKIMIZDA

Gebze Nakliyat, firmamıza ait hizmet bölgelerimiz olarak ülkemize bağlı yedi ayrı bölgesi bulunmaktadır. Bu bölgelerimiz iş sektörü konusu ise farklı sıralamaya konulmaktadır. Yüz ölçümü olarak en düşük bölgeye sahip olan Marmara Bölgesi, iş sektöründen bakıldığı zaman ise tüm bölgelerin önünde yer almaktadır.

Yedi bölgenin lideri olması sınırlarında bulundurduğu üretim ve tüketim fabrikalarının yoğunluğu ve girişimci firmaların bu noktayı tercih etmesidir. Bölgemizin de liderliğini taşıyan Kocaeli ilimizdir. İlimizin altında ilçe olarak büyük yatırımlar ve kazançlar elde eden Gebze, semtimiz artık il olma boyutuna gelmiştir. Nüfusu ve her geçen sene yükselen boyutu ile göze gelir bir boyuta gelmiştir.

Gebze Nakliyat, bölgesinin en çok tercih edilen kurumsal firmasıdır. Hizmetleri ve kurumsallığı ile isim yapan şirketimiz, çalışmalarını müşteri memnuniyeti adına yönlendirmektedir. Yük taşıma alanında uzmanlaşan kadromuz, her geçen gün artan şubeleri ile destek sağlamaya devam etmektedir. Sağladığımız desteklerimiz tamamen müşterilerimizin memnuniyeti adına gerçekleşmektedir.